Історія Трудівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Наше село було збудоване в кінці ХУІІІ - на початку ХІХ століття. Щодо розвитку освіти, то відомо, що найбільш активно вона стала розвиватися в 60-х роках ХІХ ст. Так, саме в 1863 -1873 р.р. в селі була побудована 3-х класна церковно-приходська школа, а трохи пізніше - сільська. Розташувалась в одному будинку, який зберігся до середини 70-х років ХХ століття. За часів румунської окупації було закладено фундамент для нової школи. Остаточно ця будівля була побудована за часів радянської влади, в 1950-1951 роках. До 1959 року це була середня школа. Вній навчалося в ці роки більш як 300 учнів, нараховувалось 13 класів. Навчання проводилось в трьох корпусах.

В 1973 році було розпочате будівництво нової школи. Через рік, а саме 1вересня 1984 року, будівництво було завершене. Зараз школа працює в цій новій будівлі. Діє кабінетна система, працює їдальня, прекрасний актовий зал, спортивний зал, комп"ютерний клас. Влітку працює пришкільний оздоровчий табір. Загалом, в школі для дітей створені всі умови для навчання й відпочинку.

Нині в школі навчається 142 учні, їх навчають 20 вчителів, в школі працює 20 чоловік обслуговуючого персоналу та медичний працівник.

Серед випускників нашої школи багато таких, якими пишається село, район, область і навіть держава.

Незважаючи на невеликий кількісний склад учнів нашої школи, з її стін випускаються золоті та срібні медалісти.