ПОРАДИ УЧНЯМ

 7 порад учню: 


Порада перша і найтяжча.
Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу. 
Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця.
Не вірте красивим фільмам, де щоб досягти успіху досить бути вродливим чи багатим.


Порада друга - про любов. 
Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують.
Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам.
Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди? 
То чому, якщо ти саме такий, повинні любити тебе?


Порада третя - особлива.
Потрібно на деякий час забути, що ти особливий, не такий як всі.
Запам'ятай, що про це знає лише твоя мама і ти сам.


Порада четверта - про найдорожче.
Полюби себе насамперед сам.
Це не значить, що ти повинен любуватися собою в дзеркало.
Просто стався з повагою до свого тіла, не отруюй його алкоголем та іншими ядами.


Порада п'ята - пріоритетна.
Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках.
Вибери кілька важливих для тебе справ і наполегливо вдосконалюйся саме в них. 
Хоча спробувати себе в нових справах ніколи не завадить. 
Хто зна, можливо, саме там чекає на тебе успіх, сидить собі і жде, коли ж ти його віднайдеш.


Порада шоста - навчайся!
Навчайся все своє життя.
Ніхто не заперечує, що ти і так багато знаєш та умієш.
Добре, що ти знаєш, скільки часу тривала столітня війна (100?!),
чудово, якщо ти можеш відрізнити комп'ютерний вірус від вірусу грипу, 
вітаю, якщо зумієш своїми руками забити звичайний цвях в цегляну стіну.
 


Порада сьома і остання (по списку, а не по значенню!)
Ти хочеш досягти успіху? 
То ж вір у свої сили, будьт наполегливим, аби твоя власна лінь не виявилася сильнішою за бажання відчути солодкий смак успіху...
[/b][/center]
 

Кодекс честі учня:

- Вчитися не заради оцінки, а для здійснення гуманних, патріотичних цілей і досягнень.
- Направляти свою навчальну діяльність на глибоке оволодіння знаннями з основ наук, бути ініціативним, самостійним, найповніше виявляти себе.
- Дотримуватися вимог школи, правил внутрішнього розпорядку, гідно вести себе.
- Бути ввічливим у спілкуванні з товаришами, учителями, старшими людьми, шанобливо ставитися до батьків.
- Турбуватися про молодших.
- Виявляти милосердя.
- Дбати про пристойний зовнішній вигляд, власну гігієну.
- Не допускати куріння, не вживати спиртних напоїв, наркотичних засобів.

 

Поради з самовиховання:
1. Коли берешся за будь-яку справу, подумай: який результат повинен отримати. 
2. Берись за справу сміливо і не відступай, поки її не виконаєш. Якщо в кінці тижня або цього дня залишаються не виконаними один чи два запланованих тобою пункти, перепиши їх у план на наступний тиждень(наступний день). 
3. Візьми собі за правило обов’язково аналізувати: чому саме ти не виконав той чи інший пункт. Намагайся сам усувати причини невиконання. Спочатку це вважатиметься важким, але з часом ти зрозумієш, що головне – це правильно оцінювати свої сили і не гаяти марно часу.
4. Ніколи не практикуй перенесення виконання справи на наступний день. Приступай до виконання запланованого одразу ж без зволікань.
5. Не роби жодних попускань, навчися своїм примхам відповідати коротко, але твердо –"ні”.
6. Навчися сам собі наказувати, будь до себе непохитним,але став перед собою завдання реальні, ні в якому разі "не заривайся”, бо не спрацює внутрішній наказ ”Так треба”, "Я мушу”.
7. Спробуй проаналізувати: на що ти переважно витрачаєш свій вільний час?
8. Твій організм здатий до тривалих навантажень, але, щоб уникнути стомлення, переборюй втому, змінюй види діяльності протягом дня. 
9. Приймаючи на себе будь-яке завдання, навчися слухати уважно вказівки дорослих. Користуйся нотатками, щоб нічого не пропустити повз увагу і зберегти час.

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.07.2017 № 1103


 

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 серпня 2017 р.
за № 1014/30882

Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України «Про вищу освіту», статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533), Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 року за № 118/29986, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік навчальних предметів, із яких у 2018 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі - Перелік), що додається.

2. Встановити, що в 2018 році:

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня;

2) кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку;

3) для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької, французької мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2;

4) результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року:

українська мова і література (українська мова);

математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття);

один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором випускника);

5) випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2;

6) результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

Л. Гриневич


 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
31.07.2017 № 1103

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2018 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література.

2. Історія України.

3. Математика.

4. Біологія.

5. Географія.

6. Фізика.

7. Хімія.

8. Англійська мова.

9. Іспанська мова.

10. Німецька мова.

11. Французька мова.

Директор
департаменту вищої освіти


О. Шаров

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти



Ю. Кононенко

 

 

 

 

 

Проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова BeSmart активно використовують в Україні: за два дні освітній портал (http://besmart.eduget.com) відвідали понад 50 тисяч осіб. Окрім того, 7 тисяч користувачів успішно пройшли реєстрацію та отримали доступ до унікальних матеріалів з підготовки до ЗНО.

5 лютого 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував онлайн-платформу BeSmart у Києві. Освітній проект поширили на теренах регіону майже рік тому, а зараз його можуть безкоштовно використовувати на всій території країни. Зокрема, це — додаткова можливість підготовки до вступу в українські ВНЗ дітям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях та у сільській місцевості.

Платформа стала доступною для кожного без виключення мешканця України. До Одеської обласної державної адміністрації вже звернулися декілька областей із проханням поділитися методикою використання BeSmart. Зокрема, щодо впровадження його у регулярний освітній процес, як прогресивний формат з поєднання «онлайн» та «офлайн» навчання.

В Одеській області матеріали активно застосовують не тільки для підготовки до найважливішого іспиту у житті школяра — ЗНО. Платформа також допомагає у підготовці до звичайних уроків як вчителям, так і дітям.

Учні Одеської області, які системно використовували BeSmart для навчання, отримали під час ЗНО на 20-25 балів більше від середнього рівня. З деяких предметів ЗНО регіон піднявся у загальному рейтингу на 5-7 позицій, а з англійської мови – з 16-го на 1 місце. Загалом, у 2017 році онлайн-платформою скористалися майже 8000 випускників Одеської області.

Нагадаємо, безкоштовний проект реалізується як частина Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». BeSmart — це єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Платформа охоплює та систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями. Курси схвалені та рекомендовані провідними установами Міністерства освіти і науки України.

 

Прошу інформацію про проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова BeSmart (адреса освітнього порталу: http://besmart.eduget.com)

  • довести до відома педагогічних працівників, учнів закладу загальної середньої освіти, батьків учнів;
  • розмістити на інформаційному стенді закладу загальної середньої освіти;
  • викласти на веб-сайт закладу загальної середньої освіти.

 

Вступ.ОСВІТА.UA: умови прийому до вишів 2018 року

 

                                                                                                                                http://osvita.ua/vnz/59815/print/